Про підприємство

Безалкогольні напої від виробника

artezija.uaПідприємство являється одним із перших виробників сиропів на території України і залишається лідером з продажу сиропів в Західній Україні. На даний момент підприємство випускає більше 20 видів  напоїв та 15 видів сиропів. Вся продукція відповідає вимогам стандарту . Користується попитом у покупців та постійно отримує схвальні відгуки споживачів за якість.

Висока якість нашої продукції неодноразово оцінена як споживачами, так і різними конкурсами. 

Так наша продукція приймала участь у  Всекраїнському конкурсі «100 кращих товарів України» за підтримки  Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики та Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості »

Авторитетна комісія всеукраїнського конкурсу  якості продукції «100 кращих товарів України» 2005 та 2007 роках відзначила нашу продукцію Фіналістом конкурсу з врученням відповідних дипломів та медалей.

На підприємстві діє чітка система контролю за виробництвом та якістю продукції.

 Підтвердженням якості є здійснення постійних лабораторних випробувань, як у власній  акредитованій лабораторії, так і у лабораторіях служб державного нагляду,  про що свідчать  протоколи випробувань, заключення санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України,  якісне посвідчення підприємства.

Розвиток виробництва на підприємстві планується в основному по двом направленням: це розробка нових брендів з розширенням асортименту та збільшення обсягів виробництва за рахунок втілення нових технологій.

Концепція підприємства – це випуск високоякісної продукції на основі ароматичних емульсій та інгредієнтів зарубіжних та вітчизняних виробників з використанням сучасних технологій та методів виробництва.

Наші переваги – професійні  кадри, науково-технічна база та активна дистриб’юторська система.

 У полі зору нашої уваги завжди знаходиться клієнт, а результат партнерства – це  створення конкурентоспроможності інноваційних продуктів.

Основною конкурентною перевагою продукції є більш низька ціна у порівнянні з аналогами. Продукт більш привабливий по ціні за рахунок використання  якісних замінників цукру – підсолоджувачів. Використання підсолоджувачів у сиропах, напоях, характеризується незбалансованим смаком при якому виділяються та більше відчуваються м’які якості ароматичних емульсій, роль яких у напоях з цукром більше виконує сам цукор.

COPYRIGHT 2014 © «Aртезія»
Разработка сайта: @macik

Яндекс.Метрика